شهردارمن و خدمانت اولین سامانه فروش خدمات درب منزل به صورت یکپارچه در کشور می باشد، با گستره‌ای از خدمات متنوع برای تمام افراد خانواده و هر رده‌ی سنی که «یک خانواده خوشحال» را به ارمغان می آورد. «پاسخگویی سریع»، «مقایسه قیمت سرویس دهنده ها و میزان رضایت مشتریان» و «امنیت» سه اصل اولیه است که شهردارمن و خدمانت از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، سورپریزهای تازه ای برای خانواده های ایرانی داشته باشد. دامنه خدمات شهردارمن و خدمانت تمامی خدمات قابل ارایه درب منزل اعم از تعمیرات و بازسازی، زیبایی و آرایش، فرهنگی و آموزش، بهداشتی و مراقبتی، نظافت و جابجایی و تفریحی و سرگرمی می باشد.
۱-       تعاریف : به طور کلی واژه های کلیدی تعریف شده در متن شرایط و ضوابط شهردارمن و خدمانت مشتمل بر موارد سرویس دهنده، سرویس گیرنده، شهردارمن و خدمانت، سرویس و کاربر می باشد و مفهوم هر یک به قرار ذیل می باشد.
•        سرویس دهنده : منظور شخص حقیقی یا حقوقی بوده که به عنوان پیمانکار با شهردارمن و خدمانت همکاری می نماید و ارایه دهنده سرویس به سرویس گیرنده می باشد.
•        سرویس گیرنده : منظور کاربر یا استفاده کننده از سرویس های ارایه شده در شهردارمن و خدمانت می باشد.
•        شهردارمن و خدمانت : فضای مجازی در دسترس سرویس گیرنده جهت استفاده از سرویس های ارایه شده توسط سرویس دهنده.
•        سرویس : نیازها و انتظارات مورد نیاز سرویس گیرنده.
•        کاربر : هر شخص حقیقی یا حقوقی استفاده کننده از شهردارمن و خدمانت فارغ از ماهیت سرویس دهنده یا سرویس گیرنده بودن وی.

۲-       حساب کاربری
•        سرویس گیرنده در شهردارمن و خدمانت می‌پذیرد که شرایط و ضوابط  شهردارمن و خدمانت را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفاده مستمر سرویس گیرندگان از شهردارمن و خدمانت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات شهردارمن و خدمانت است.
•        برای استفاده از شهردارمن و خدمانت لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در شهردارمن و خدمانت بسازد. تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن داشته باشند و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در شهردارمن و خدمانت کنند. برای استفاده از شهردارمن و خدمانت سرویس گیرنده باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در نرم‌افزار شهردارمن و خدمانت ثبت کند.
•        سرویس گیرنده می‌پذیرد اطلاعات خود را به صورت صحیح و به‌روز در شهردارمن و خدمانت وارد کند.
•        هر فرد تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان سرویس گیرنده در شهردارمن و خدمانت داشته باشد.
•        مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری شما در شهردارمن و خدمانت انجام می‌شود به عهده سرویس گیرنده است.
•        مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده سرویس گیرنده است. در صورت مفقود شدن یا دزدیده شدن اطلاعات حساب کاربری، سرویس گیرنده موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شهردارمن و خدمانت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شهردارمن و خدمانت انجام نشده است مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام می‌شود به عهده کاربر خواهد بود.
•        سرویس گیرنده حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند.
•        در شرایط خاصی ممکن است از سرویس دهنده و یا سرویس گیرنده برای استفاده از سرویس، درخواست احراز هویت شوند، در چنین شرایطی چنانچه اطلاعات کافی در اختیار شهردارمن و خدمانت قرار ندهد، شهردارمن و خدمانت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه سرویس به وی خودداری کند.
۳-       ‌استفاده از شهردارمن و خدمانت
•        با استفاده از سرویس شهردارمن و خدمانت، سرویس دهنده و سرویس گیرنده می‌پذیرند که از هوم سرویس برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند.
•        سرویس گیرنده متعهد می‌شود هیچ‌گاه از شهردارمن و خدمانت به صورتی که به آن یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.
•        کاربر می‌پذیرد که شهردارمن و خدمانت ممکن است از ارسال SMS (پیامک) به عنوان راه ارتباطی شهردارمن و خدمانت با وی استفاده کند. سرویس گیرنده می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شود.
•        شهردارمن و خدمانت ممکن است کدهایی به منظور هدیه به سرویس گیرنده ارائه کند که با وارد کردن این کدها در برنامه موبایل، تخفیفاتی به سرویس گیرنده داده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در شهردارمن و خدمانت اضافه شود. سرویس گیرنده می‌پذیرید که اجازه انتقال یا فروش آنها را به افراد دیگر ندارد. همچنین سرویس گیرندگان  مجاز نیستند این کدها را به صورت عمومی منتشر کنند (حتی اگر شهردارمن و خدمانت در فضاهای عمومی این کد ها را منتشر کرده باشد) مگر اینکه شهردارمن و خدمانت رسما این اجازه را به آنها داده باشد.
•        سرویس گیرنده می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود در شهردارمن و خدمانت دارد مستقل از روش کسب آن (در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که شهردارمن و خدمانت در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از سرویس ارایه شده توسط شهردارمن و خدمانت قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.
•        سرویس گیرنده می‌پذیرد کدهایی که جهت ارایه تخفیف به وی داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که شهردارمن و خدمانت برای ارائه این کدها هزینه ای از سرویس گیرندگان دریافت نمی‌کند، این حق برای شهردارمن و خدمانت محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که شهردارمن و خدمانت تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته است و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجه استفاده از آنها به حساب سرویس گیرنده اضافه شده است را باطل یا حذف کند.
•        مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از شهردارمن و خدمانت به عهده سرویس گیرنده است. شهردارمن و خدمانت نسبت به اجرا شدن سرویس ارائه شده روی همه دستگاه‌ها یا همه شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) تضمینی نمی‌دهد.
•        سرویس گیرنده می پذیرد انتخاب سرویس و شرایط و ضوابط آن و همچنین سرویس دهنده و قیمت و شرایط آن به عهده خود بوده و شهردارمن و خدمانت نقش کاتالیزور و تسهیل گر را در این فرآیند ایفا می کند.
•        سرویس گیرنده متعهد می شوند پس از اتمام سرویس از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از شهردارمن و خدمانت، از سرویس دهنده کسب کرده است هیچ‌گونه استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات سرویس دهنده در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوه دیگری نیز مغایر با قوانین شهردارمن و خدمانت خواهد بود. سرویس گیرنده متعهد می‌شوند فقط در شرایط ضروری از اطلاعات سرویس دهنده استفاده کند. استفاده سرویس دهنده و سرویس گیرنده از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
•        کاربر می پذیرد متن حریم شخصی شهردارمن و خدمانت (در انتهای صفحه) را مطالعه کرده و مورد قبول ایشان است.
۴-       ‌هزینه ها و پرداخت
•        سرویس گیرنده آگاه است که استفاده از شهردارمن و خدمانت می‌تواند هزینه‌هایی برای او داشته باشد.
•        امکان استرداد هزینه‌هایی که سرویس گیرنده یا سرویس دهنده احیانا به شهردارمن و خدمانت می‌پردازد وجود ندارد.
•        سرویس گیرنده می‌پذیرد هزینه سرویس به طور تقریبی در شهردارمن و خدمانت از طرف سرویس دهنده مشخص شده و ممکن است با توجه به سرویس مورد نظر و پس از انجام بازدید توسط سرویس دهنده تغییرات نسبی در آن اعمال گردد و قیمت نهایی پس از بازدید به وی اعلام گردد، لذا در صورت تایید اعتراضی نسبت به هزینه سرویس نمی‌تواند داشته باشد.
•        پرداخت هزینه سرویس فقط به صورت نقدی و مستقیم توسط سرویس گیرنده به سرویس دهنده داده می شود و شهردارمن و خدمانت نقشی در این تراکنش مالی نخواهد داشت.
•        سرویس گیرنده می‌پذیرد هیچوقت درخواست سرویس از شهردارمن و خدمانت را ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس را داشته باشد. سرویس گیرنده اگر پس از ارسال درخواست سرویس و پذیرش درخواست توسط یک سرویس گیرنده، سرویس را لغو کند، یا در مکان مشخص شده و در زمان مشخص حضور پیدا نکند با توجه به عدم رعایت مقررات مربوط که منجر به عدم حفظ شهرت کاری و اعتبار شهردارمن و خدمانت می شود، شهردارمن و خدمانت ممکن است هزینه‌ای به عنوان جریمه از اعتبار او کسر یا از نامبرده وصول کند. همچنین شهردارمن و خدمانت مجاز است از اعتبار سرویس دهندگانی که پس از قبول یک سرویس، سرویس را لغو می‌کنند یا پس از پذیرش سرویس در مکان مشخص شده حضور پیدا نمی‌کنند، با توجه به عدم رعایت مقررات مربوط که منجر به عدم حفظ شهرت کاری و اعتبار شهردارمن و خدمانت می‌شوند هزینه‌ای به عنوان جریمه از اعتبار آنها کسر یا از نامبرده وصول کند.
•        سرویس دهنده می‌پذیرد هر گونه تخریبی غیر اصولی که در منزل سرویس گیرنده در نتیجه استفاده از سرویس وی ایجاد شود، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط به تعمیر، شست و شو و … به عهده وی خواهد بود. در چنین مواردی شهردارمن و خدمانت حق دارد این هزینه‌ها را از اعتبار موجود در حساب سرویس دهنده کسر یا از وی وصول کند.
•        در خصوص هرگونه خسارت جانی یا مالی که در نتیجه اتفاقات حین اجرای سرویس توسط سرویس دهنده یا سرویس گیرنده رخ می دهد، شهردارمن و خدمانت مسئولیتی نداشته و نخواهد داشت.
•        مسئولیت رعایت کلیه قوانین و مقررات نافظ بر کسب و کار سرویس دهنده اعم از کسب مجوزهای قانونی و امور مالیاتی و … عهده وی بوده و شهردارمن و خدمانت مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
۵-       محدودیت مسئولیت
•        سرویس گیرنده می‌پذیرد که شهردارمن و خدمانت پیمانکار نهایی نیست، بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان را جهت توافق بر انجام یک سرویس فراهم می‌کند. در شهردارمن و خدمانت سرویس دهنده مختار است یک درخواست سرویس را بپذیرد یا رد کند، همچنین سرویس گیرنده مختار است پس از ارسال درخواست سرویس و مشخص نمودن سرویس دهنده و قبل از عزیمت سرویس دهنده به نقطه مبداء، سرویس را انجام دهد یا خیر. لذا هر سرویسی که سرویس دهنده به سرویس گیرنده ارایه می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین ایشان در نظر گرفته شود. شهردارمن و خدمانت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مسائلی که در حین ارایه سرویس ممکن است اتفاق بیافتد، از قبیل تاخیر و … ندارد.
•        سرویس دهنده متعهد می گردد در انجام و ارایه خدمات به سرویس گیرنده حداکثر تلاش خود را نموده و از نیروهای متعهد، سالم و امین استفاده نماید.
•        کاربر می‌پذیرد مسئولیت تمامی خطرها و اتفاقاتی که ممکن است در نتیجه استفاده از شهردارمن و خدمانت یا سایر سرویس مرتبط با شهردارمن و خدمانت، برای کاربر به وجود بیاید به عهده کاربر است. شهردارمن و خدمانت هیچ مسئولیتی در قبال مشکلاتی که ممکن است در نتیجه استفاده از شهردارمن و خدمانت توسط یک کاربر، برای کاربران یا افراد دیگر ایجاد شود از جمله از بین رفتن داده‌ها، مصدومیت‌هایی که به افراد وارد می شود، یا صدمه‌هایی که به دارایی‌های افراد وارد می‌شود به عهده ندارد.
•        شهردارمن و خدمانت هیچ تضمینی در خصوص کیفیت سرویس، زمان ارائه سرویس و یا کیفیت و سلامت محصولاتی که با استفاده از سرویس‌های شهردارمن و خدمانت خریداری شود ارائه نمی‌دهد.
•        خدمات شهردارمن و خدمانت با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه می‌شود که شهردارمن و خدمانت کنترل صد در صد روی سرویس دهندگان ندارد. لذا سرویس گیرنده می‌پذیرد که این خدمات قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و شهردارمن و خدمانت مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.
•        شهردارمن و خدمانت مسئولیتی در قبال کالاها یا اشیایی که سرویس گیرنده ممکن است در  حین انجام سرویس توسط سرویس دهنده گم کنند ندارد، هرچند همکاری لازم برای یافتن اشیاء گم شده توسط شهردارمن و خدمانت صورت خواهد گرفت.
۶-       ‌موارد فنی
•        کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای شهردارمن و خدمانت شامل دیکامپایل(Decompile)، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازه چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
•        کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخه دیگری از هوم سرویس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین وی مجاز نیست در نرم‌افزار شهردارمن و خدمانت یا در روش ارائه سرویس تغییر یا اخلالی ایجاد کند.
•        کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری(Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.
•        کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش شهردارمن و خدمانت انجام دهد.
۷-       محتوای تولید شده توسط کاربران
شهردارمن و خدمانت ممکن است گاهی به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، برنامه موبایل و یا سایر بخش‌های این سرویس عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب(شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل در سرویس ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود اما با ثبت آنها در سرویس‌های مرتبط به شهردارمن و خدمانت کاربران این حق را به شهردارمن و خدمانت می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین شهردارمن و خدمانت مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص یا شرکت‌های دیگر منتقل کند.
۸-       قطع سرویس
شهردارمن و خدمانت در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (سرویس دهنده یا سرویس گیرنده) می‌تواند برای شهردارمن و خدمانت یا مشتریان خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به شهردارمن و خدمانت را دارد.
۹-       توافق از راه دور
•        کاربر توافق می‌کند جهت مبادله آسان اطلاعات، کلیه تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به شهردارمن و خدمانت، از طریق سیستم رایانه‌ای شهردارمن و خدمانت بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.
•        مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربر برعهده کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، کلیه داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیه نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.
•        کاربر می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف شهردارمن و خدمانت به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.
•        کاربر با عضویت در شهردارمن و خدمانت قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کند.
۱۰-     حریم خصوصی
رعایت حریم شخصی کاربران برای شهردارمن و خدمانت بسیار حائز اهمیت است.
________________________________________
۱۱-     جمع آوری اطلاعات
•        اطلاعاتی که شما مستقیما در شهردارمن و خدمانت ثبت می‌کنید
بخشی از اطلاعاتی که شهردارمن و خدمانت ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست سرویس، تماس با مرکز تماس و یا روش‌های مشابه در سیستم ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌شود.
•        اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود
علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سیستم ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس تولید می‌شود نیز در شهردارمن و خدمانت ذخیره می‌شود. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند.
•        نحوه استفاده از سرویس
شهردارمن و خدمانت اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت شهردارمن و خدمانت را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهینه‌سازی کیفیت سرویس استفاده می‌شود.
•        اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت
شهردارمن و خدمانت ممکن است اطلاعات مربوط به دستگاهی که شما از طریق آن از سرویس استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت‌افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه ۳G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

۱۲-     استفاده از اطلاعات
اطلاعاتی که در شهردارمن و خدمانت ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد: ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات
برقراری ارتباط بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده جهت تسهیل فرآیند. به طور مثال سرویس دهنده می‌تواند با شماره تلفن همراه سرویس گیرنده برای پیدا کردن وی استفاده نماید.
ارتباط شهردارمن و خدمانت با سرویس گیرنده جهت اطلاع‌رسانی

شخصی‌سازی سرویس برای هر سرویس گیرنده شامل ارائه پیشنهادهای ویژه